Spevácky zbor (H)lásky sa zúčastnil medzinárodného súťažného festivalu Svátky písní Olomouc.
Prvé vystúpenie bolo na otváracom koncerte festivalu v prekrásnom prostredí Univerzity v Olomouci. Druhé, súťažné vystúpenie bolo priamo v redute Moravskej filharmnónie. Obe vystúpenia boli veľkým zážitkom pre spevákov a porota ohodnotila ich výkon strieborným pásmom.Viac sa dočítate v našom školskom časopise už čoskoro:-)
Fotografie nájdete tu: Fotoalbum - (H)lásky v Olomouci - Svátky písní
