• Mgr. Iveta Barková
      Mgr. Iveta Barkováriaditeľka školy
    • Mgr. Jana Augustovičová
      Mgr. Jana AugustovičováZástupkyňa
    • Mgr. Helena Hlavajová
      Mgr. Helena HlavajováUčiteľka
      Triedna učiteľka: 1.A
    • Mgr. Viera Ďurdíková
      Mgr. Viera ĎurdíkováUčiteľka
      Triedna učiteľka: 2.A
    • Mgr. Vanda Stančíková
      Mgr. Vanda StančíkováUčiteľka
      Triedna učiteľka: 3.A
    • Mgr. Zuzana Turcárová
      Mgr. Zuzana TurcárováUčiteľka
      Triedna učiteľka: 3.B
    • Mgr. Júlia Krasová
      Mgr. Júlia KrasováUčiteľka
      Triedna učiteľka: 4.B
    • Mgr. Zuzana Hűttnerová
      Mgr. Zuzana HűttnerováUčiteľka
      Triedna učiteľka: 5.A
    • PaedDr. Martina Sršňová
      PaedDr. Martina SršňováUčiteľka
      Triedna učiteľka: 6.A
    • Mgr. Monika Andrejčáková, PhD.
      Mgr. Monika Andrejčáková, PhD.Učiteľka
      Triedna učiteľka: 7.A
    • Mgr. Lenka Jasenovcová
      Mgr. Lenka JasenovcováUčiteľka
      Triedna učiteľka: 8.A
    • Mgr. Petra Strigačová
      Mgr. Petra StrigačováUčiteľka
      Triedna učiteľka: 9.A
    • Mgr. Zuzana Bogdaňová
      Mgr. Zuzana BogdaňováŠkolská špeciálna pedagogička a logopedička
    • Mgr.Art. Stanislav Grich, PhD.
      Mgr.Art. Stanislav Grich, PhD.Učiteľ
    • PaedDr. Roman Heriban
      PaedDr. Roman HeribanUčiteľ
    • Mgr. Michal Chrapčiak
      Mgr. Michal ChrapčiakUčiteľ
    • Mgr. Jana Klepochová
      Mgr. Jana KlepochováUčiteľka
    •  Vladimíra Glonecová
      Vladimíra GlonecováPedagogická asistentka
    •  Beáta Chrapčiaková
      Beáta ChrapčiakováVychovávateľka
    • Mgr. Eva Baloghová
      Mgr. Eva BaloghováUčiteľka
    • Mgr. Dana Sýkorová
      Mgr. Dana SýkorováUčiteľka
    • Mgr. Antónia Štefanová
      Mgr. Antónia ŠtefanováUčiteľka
      Triedna učiteľka: 4.A
    •  Oľga Grosschmidtová
      Oľga GrosschmidtováUčiteľka
    • PhDr. Kornélia Döményová
      PhDr. Kornélia Döményováškolská psychologička
    •  Silvia Baroková
      Silvia BarokováVedúci krúžku
    •  Stanislava Kravcová
      Stanislava KravcováVychovávateľka
    • Bc. Beáta Sebőková
      Bc. Beáta SebőkováPedagogická asistentka
    • Mgr. Miroslava Vraniaková
      Mgr. Miroslava VraniakováVychovávateľka
      • Konzultačné hodiny učiteľov 

      • Konzultácie si žiaci alebo rodičia môžu dohodnúť podľa potreby aj individuálne s daným učiteľom. 

        Titul  Priezvisko Meno Titul po deň  čas
        Mgr.  Barková Iveta   štvrtok 14.00-15.00
        Mgr.  Augustovičová Jana   utorok 14.00-15.00
        Mgr.  Andrejčáková Monika , PhD. štvrtok 14.00-15.00
        Mgr.  Baloghová Eva   streda 15.00-16.00
        Mgr.  Bogdaňová Zuzana   utorok 07.00-08.00
        Mgr.  Ďurdíková Viera   streda 07.00-08.00
        Mgr.  Gáborová Vanda   utorok 14.00-15.00
        Mgr.  Hlavajová Helena   utorok 14.00-15.00
        Mgr.  Huttnerová Zuzana   pondelok 13.00-14.00
        Mgr.  Chrapčiak Michal   štvrtok 13.00-14.00
        Mgr.  Jasenovcová Lenka   streda 14.00-15.00
        Mgr.  Klepochová Jana   utorok 14.00-15.00
        Mgr.  Krasová Júlia   utorok 14.00-15.00
        PaedDr.  Sršňová Martina   štvrtok 14.00-15.00
        Mgr.  Strigačová Petra   utorok 15.00-16.00
        Mgr.  Sýkorová Dana   utorok 08:15 -09.00
        Mgr.  Štefanová Antónia   streda 14.00-15.00
        Mgr.  Turcárová Zuzana   utorok 14.00-15.00