• Biela pastelka

• Do galérie Biela pastelka boli pridané fotografie.

Aj tento rok sa naša škola zapojila do projektu Biela pastelka. Na jeho podporu si tretiaci otvorili bazár s hračkami. Veľkí žiaci si vyskúšali ako nevidiaci chodia po schodoch, rozoznávajú telesá len hmatom, ako stavajú stavby z kociek.

Spolu sa nám podarilo vyzbierať 352,06 €.

Ďakujeme, že sa spolu môžeme učiť spolupatričnosti!

• Beh zdravia 2018

• XXIX. ročník súťaže Beh zdravia

Dnes našu školu reprezentovalo 16 športovcov a športovkýň na tradičnom seneckom Behu zdravia. Priniesli krásne umiestnenia. Gratulujeme Oliverovi Gáborovi a Michalovi Krajčíkovi za 1. miesto,  Liamovi Kormančíkovi a Oliverovi Pomšahárovi za 3. miesto vo svojich kategóriách.

Ďakujeme všetkým, ktorí s radosťou športujú a robia dobré meno našej škole!

Viac nájdete v galérii

• Matej Tóth

• Do galérie Matej Tóth boli pridané fotografie.

Výnimočné chvíle s výnimočným človekom.

Do našej školy zavítal olympijský víťaz Matej Tóth, ktorý nám oficiálne odovzdal grant O2 Dobrá vec, čím sme sa stali jednou zo škôl, na ktorej pôsobí Športová akadémia Mateja Tótha.

Bol to veľký zážitok. ĎAKUJEME