• Otvorené hodiny v rámci Zeleného týždňa

• Do galérie Otvorené hodiny v rámci Zeleného týždňa boli pridané fotografie.

Zelený týždeň je úspešne za nami! Bol naozaj akčný a zaujímavý. Pripravili sme otvorené hodiny pre rodičov, Fairtrade prezentáciu žiakov, zelené aktivity v školskom klube, blokové vyučovanie prírodovedných predmetov. Týždeň sme ukončili divadelným predstavením ŽUŽU - Ako chrániť prírodu. Počasie nám síce prekazilo zámer čistenia okolia, ale určite si na to nájdeme ešte čas. Veríme, že sa vám páčilo tak ako aj nám!

PS:Na hodine v átriu sa k piatakom pridal aj Okáň hruškový, nájdete ho?

• Biologická olympiáda

• Naše šikovné siedmačky získali krásne umiestnenia v okresnom kole biologickej olympiády - Lucia Kopcová 3.miesto a Nikol Kalečíková 1.miesto v kategórii D. Zároveň veľká vďaka patrí pani učiteľke Janke Klepochovej za prípravu. Dievčatá, gratulujeme a ďakujeme!

• Matematická olympiáda - okresné kolo

• Srdečne blahoželáme našim šikovným matematikom, ktorí uspeli na okresnom kole MO.

Adam Balogh (6.A) - 4.miesto v kategórii Z6,

Karin Jakubcová (7.A) - 3. miesto v kategórii Z7.

• Strelecká súťaž

• Srdečne blahoželáme VIKTOROVI ČUKANOVI za 1. miesto v krajskom kole Streleckej súťaže v kategórii najmladších žiakov. Viktor získal 194 bodov, čím predbehol aj starších súťažiacich!

• Veľkonočné tvorivé dielničky

• Do galérie Veľkonočné tvorivé dielničky boli pridané fotografie. V galérii fotografií ešte viac a ak by niektorí rodičia chceli fotku dieťaťa, stačí napísať cez edupage.